Гідроізоляційний захист

ТОВ ДБК "МІСТ"


Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

гідроізоляційний захист
Виконання гідроізоляційного захисту споруд є одним із найважливіших завдань у будівництві. Гідроізоляція споруд необхідна для захисту конструкцій від води та вологи. Погана та/або не якісна гідроізоляція призводить до руйнування матеріалів, зменшення їхньої несучої здатності, появи цвілі та гниття. Враховуючи той факт, що від гідроізоляційних робіт залежить довговічність споруди, вони мають проводитися тільки професійними робітниками з використанням сучасних матеріалів, технологій та механізмів.
Наша Компанія відрізняється від конкурентів комплексністю та предметністю підходу до питання вибору того чи іншого гідроізоляційного покриття залежно від конструктиву споруди, а також виходячи з існуючих нормативів та нашого досвіду. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати захист споруд з напилюваних еластомерів (пінополіуретан, полісечовина, поліуретанові мастики, метил метакрилатні смоли), а також бітумополімерних мастик з широким спектром їх застосування і відповідають найсучаснішим вимогам, а також переважають гідроізоляційні системи, які традиційно використовують, по багатьом параметрам.

Особлива увага приділяється вузлам примикання гідроізоляції до вертикальних поверхонь, а також у місцях примикання гідроізоляції до деформаційних та холодних швів, оскільки саме ці місця - найбільш уразливі через концентрацію знакозмінних зусиль.

Слід додати, що успіх будь-якої гідроізоляції залежить від якості підготовки основи. Відповідно до ISO 8503 ступінь чистоти металу перед нанесенням ізоляції має бути Sa2, Sa 2 ½, Sa3. Завдяки використанню сучасного обладнання для підготовки поверхні виробництва компаній KAESER, ATLАS COPCO, CLEMCO, SPE ми успішно досягаємо поставлених цілей. Ми використовуємо високотехнологічне обладнання високого тиску, багатокомпонентні системи дозування компанії GRACO, яка має відмінні робочі характеристики, забезпечує високу точність, широкі можливості управління для максимальної якості покриття з високою швидкістю висихання. Ми використовуємо тільки якісну сировину від світових виробників, яка має всі необхідні гігієнічні та технічні сертифікати.

Методи нанесення мастичної та полімерної гідроізоляції

Наші переваги
Саме завдяки нашим перевагам:
  • професіоналізм,
  • наявність сучасного та високопродуктивного обладнання,
  • усвідомлений та комплексний підхід до поставлених завдань,
  • великий досвід виконання гідроізоляційних робіт різних систем,
  • контроль якості на всіх етапах виконання робіт.

Нам довіряють виконувати роботи на дуже важливих стратегічних та інфраструктурних об'єктах: мостах, естакадах, тунелях, аеропортах, гідроелектростанціях, багатоярусних парковках.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дорожньо-будівельна компанія «Міст»
01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд.63

Телефон +38 (099) 639-55-20
E-mail: rcc.bridge@gmail.com

Часи роботи: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00