Асфальтування дитячих майданчиків

ТОВ ДБК "МІСТ"


Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

Асфальтування дитячих майданчиків
Створення комфортних умов для активного відпочинку дітей передбачає асфальтування дитячих майданчиків, яке з усією відповідальністю візьме на себе компанія ДБК «МІСТ». Ми пропонуємо замовникам таке якісне та зносостійке покриття як литий асфальт (гусасфальт), який виготовляється із щебеню, піску, полімер-бітумної в'яжучої речовини та мінерального порошку.

Особливості асфальтування дитячих майданчиків

Відмінний дитячий майданчик обов'язково передбачає укладання практичного, якісного покриття. Найкращим вибором у цьому випадку стане улаштування гусасфальту, який має такі переваги:
  • шорстка поверхня, що запобігає ковзанню;
  • низька пористість, яка дозволить волозі проникати всередину матеріалу, цим продовжуючи термін його служби;
  • висока щільність – допомагає матеріалу витримувати великі навантаження та дає можливість заощадити на його кількості;
  • морозостійкість - низькі температури не страшні для такого асфальту.

Перед  улаштуванням литого асфальту на дитячому майданчику наші фахівці складають проект (кошторис) об'єкта з урахуванням його особливостей, вихідних даних та побажань замовника. Далі підбирається спеціальна малогабаритна та маневрена техніка, проходить розмітка території та підготовка до асфальтування дитячих майданчиків, і лише потім здійснюється поетапне укладання гусасфальту.

Де замовити асфальтування дитячих майданчиків

Компанія ДБК «МІСТ» готова здійснити асфальтування дитячих майданчиків будь-якого виду – у дворах житлових будинків, біля магазинів та торгових центрів, у парках відпочинку, на приватній та будь-якій іншій території. Ми здійснюємо улаштування литого асфальту (гусасфальту) з дотриманням усіх необхідних норм та вимог, а також з урахуванням особливостей його подальшого застосування на дитячому майданчику.

Ми використовуємо у своїй роботі тільки високоякісний матеріал європейської якості та передову спецтехніку, ретельно збираємо всі відомості про об'єкт та можемо запропонувати своїм замовникам найвигіднішу ціну за улаштування литого асфальту на дитячому майданчику будь-якого типу.

Просто зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті, і ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання!
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дорожньо-будівельна компанія «Міст»
01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд.63

Телефон +38 (099) 639-55-20
E-mail: rcc.bridge@gmail.com

Часи роботи: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00