Асфальтування дворів

ТОВ ДБК "МІСТ"


Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

асфальтування дворів
На дачі або в заміському будинку завжди знайдеться невелика ділянка, яка потребує додаткового облаштування. Йдеться про асфальтування дворів, доріжок, прибудинкових територій. Найчастіше вільна площа навколо котеджу - це ґрунт, який після дощу перетворюється на бруд. Потім утворюються калюжі та ями, але це створює як масу незручностей, а й неестетичний зовнішній вигляд.
Дорожньо-будівельна компанія "МІСТ" пропонує послуги з асфальтування приватних дворів та тротуарів за доступною ціною. Ми пропонуємо якісне та надійне дорожнє покриття, яке прослужить довгі роки.

Улаштування асфальту у дворі гусасфальтом: особливості матеріалу, переваги

Асфальтування за допомогою литої асфальтобетонної суміші відрізняється міцністю та довговічністю. На виробництві для виготовлення литого асфальту береться щебінь, пісок, полімер-бітумна в'яжуча речовина та мінеральні порошки. Використовується цей будматеріал для ремонту та будівництва доріг, мостів, шляхопроводів та різних дорожніх конструкцій. Крім того, гусасфальт має низку вагомих переваг:
  • Висока щільність. Завдяки цьому властивості знижується вплив важких навантажень, і при укладанні можна робити не дуже товстий шар дорожнього покриття.
  • Вологонепроникністю та морозостійкістю. Знижують вплив природно-кліматичних факторів на стан доріг.
  • Шорсткої поверхнею. Мінімізує ковзання автошин під час руху машин.

Термін експлуатації даного будівельного матеріалу понад 25 років.

Як замовити улаштування литого асфальту у приватному будинку

У ДСК "МІСТ" можна зробити замовлення на асфальтування двору гусасфальтом за доступною ціною. Наші переваги: застосування інноваційних методів укладання асфальту та якісної міцної сировини, багаторічний досвід фахівців у сфері ремонту та будівництва доріг, здавання об'єкта в найкоротші терміни.

Замовити послуги дорожньо-будівельних робіт ви можете за телефоном +380996395520. Також на сайті можна ввести свій номер у поле "Зворотний дзвінок", і наші менеджери зв'яжуться з вами для підтвердження заявки та уточнення всіх деталей.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дорожньо-будівельна компанія «Міст»
01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд.63

Телефон +38 (099) 639-55-20
E-mail: rcc.bridge@gmail.com

Часи роботи: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00