Дорожньо-ремонтні роботи в Києві

ТОВ ДБК "МІСТ"


Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

Дорожньо-ремонтні роботи в Києві
Від якості покриття дорог залежить безпека всіх учасників руху, а також оптимізація роботи транспорту. Так само від нього залежать експлуатаційні характеристики дороги, у тому числі її довговічність. Компанія ДБК «МІСТ» виконає дорожні роботи в Києві будь-якого рівня складності, і зробить це з усією відповідальністю та знанням справи. Ми використовуємо німецькі технології улаштування литого асфальту і можемо гарантувати високу якість дорожнього полотна.

Де замовити улаштування асфальту в Києві

Асфальтовані дороги – найпоширеніші та затребувані, оскільки надзвичайно практичні та виграють перед іншими видами доріг за таким важливим критерієм як співвідношення ціна/якість.

Компанія ДБК «МІСТ» спеціалізується на асфальтуванні доріг, і пропонує вам такий якісний та надзвичайно практичний матеріал для улаштування доріг як гусасфальт (литий асфальт). Він уже досить довгий час утримує свої лідерські позиції у Європі – тепер переваги гусасфальту зможуть оцінити й українські споживачі.

Крім улаштування литого асфальту, наша компанія також пропонує всім зацікавленим такий вид дорожніх робіт, як гідроізоляція споруд. Якщо такі роботи виконані неякісно, то надалі об'єкту загрожує гниття, поява цвілі та поступове руйнування. Якщо ви довірите дорожньо-ремонтні роботи компанії ДБК «МОСТ», то ви гарантовано отримаєте високоякісні матеріали, роботу кваліфікованого персоналу та передову техніку на додачу. Всі ці фактори гарантують чудовий результат!

Скільки коштують дорожні роботи в Києві

Компанія ДСК «МІСТ» працює на таких об'єктах як:
  • автодороги;
  • віадуки, естакади;
  • паркування, стоянки;
  • тунелі, мости;
  • шляхопроводи;
  • виробничі майданчики.

Асфальтування доріг у Києві – це досить складний процес, який вимагає знання особливостей такого виду робіт та використання сучасної техніки, суворого дотримання технології. Ми допоможемо створити нову дорогу високої якості в будь-яку пору року, а також готові здійснити ремонт доріг, що вже є.

Для того щоб дізнатися ціну дорожніх робіт (укладання асфальту тощо), передзвоніть нам за телефоном, вказаним на сайті. Ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені результатом!
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дорожньо-будівельна компанія «Міст»
01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд.63

Телефон +38 (099) 639-55-20
E-mail: rcc.bridge@gmail.com

Часи роботи: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00