Дорожньо-ремонтні роботи в Одесі

ТОВ ДБК "МІСТ"


Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

Дорожньо-ремонтні роботи в Одесі
Асфальтування та інші дорожньо-ремонтні роботи є обов'язковою частиною комплексу заходів, спрямованих на організацію руху на дорогах та оптимізацію цього процесу з метою забезпечення безпеки всіх учасників руху. Якісні та безпечні дороги мають важливе значення у житті кожної людини, і компанія ДБК «МІСТ» готова взяти на себе цю місію. Ми виконаємо дорожньо-ремонтні роботи найвищої якості в Одесі та інших містах України.

Де замовити дорожньо-ремонтні роботи в Одесі

Компанія ДБК «МІСТ» спеціалізується на укладанні гусасфальту (у тому числі і під ключ) та гідроізоляції споруд, а також може виконати дорожні роботи в Одесі будь-якої складності.

Гусасфальт (литий асфальт) – це сучасний та дуже якісний матеріал, який застосовується при будівництві та ремонті доріг, мостів та інших споруд у всій Європі, а тепер і в Україні. Матеріали високої якості, які ми використовуємо, передова техніка та кваліфікований персонал забезпечать гарантовано відмінний результат за вашим запитом – чи то ремонт «під ключ», чи якесь окреме завдання.

Гідроізоляція споруд також є дуже важливим завданням у будівництві. Неякісно виконані роботи можуть загрожувати появою цвілі, гниттям, і подальшим руйнуванням. Дорожні роботи в Одесі, які готова виконати для вас компанія ДБК «МІСТ», проводяться тільки професійними робітниками з використанням сучасної техніки та матеріалів високої якості.

Скільки коштують дорожньо-ремонтні роботи в Одесі

Компанія ДБК «МІСТ» здійснює дорожні роботи в Одесі на таких об'єктах:
  • мости, тунелі;
  • віадуки, естакади;
  • автодороги;
  • стоянки та паркування;
  • шляхопроводи;
  • виробничі майданчики.

Гусасфальт є неймовірно зносостійким та міцним покриттям, яке стає все більш популярним у наші дні. Європейські споживачі вже давно оцінили відмінні якості даного матеріалу під час будівництва/ремонту споруд та доріг.
Пропонуємо і вам переконатися у користі та довговічності литого асфальту, який активно використовує ДБК «МІСТ» при виконанні дорожніх робіт в Одесі. Ми гарантуємо високу якість матеріалів і виконуваних робіт.

Для розрахунку вартості дорожньо-ремонтних робіт в Одесі просто зателефонуйте нам за номером телефону, вказаним на сайті. Запевняємо – ви залишитеся задоволені ціною та якістю виконаних нами робіт!
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дорожньо-будівельна компанія «Міст»
01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд.63

Телефон +38 (099) 639-55-20
E-mail: rcc.bridge@gmail.com

Часи роботи: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00