Купити гусасфальт (литий асфальт) у Харкові

ТОВ ДБК "МІСТ"


Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

Купити гусасфальт (литий асфальт) у Харкові
Гусасфальт (також литий асфальт або лита асфальтобетонна суміш) - це штучний будівельний матеріал нового покоління, який набув широкого поширення у дорожньо-будівельній галузі для створення твердого асфальтового покриття на дорогах, промислових майданчиках, мостових переходах та інших територіях. Основа - пісок, щебінь, мінеральні порошки та полімер-бітумна в'яжуча речовина (тугоплавкий бітум). Матеріал відрізняється високими технічними та експлуатаційними якостями. Наша компанія займається реалізацією литого асфальту та роботами з його улаштування у всіх містах України, у тому числі й у Харкові.

Переваги гусасфальту: чому він популярний

Гусасфальт отримав широке застосування у країнах Європи (у тому числі й у Німеччині) при будівництві доріг, мостів, естакад, шляхопроводів завдяки унікальним технічним та експлуатаційним властивостям:

  • Висока щільність матеріалу дозволяє витримувати підвищені навантаження за меншої товщини покриття, що дозволяє знизити витрату матеріалу. Цей тип асфальту ідеально підходить для доріг з інтенсивним рухом.
  • Знижена пористість надає матеріалу водостійкість, що сприяє тривалому періоду експлуатації без погіршення первозданних технічних характеристик. Завдяки водонепроникності покриття металеві елементи (каркас мосту, наприклад) надійно захищені від корозії;
  • Шорстка поверхня забезпечує хороше зчеплення коліс автомобіля з дорогою навіть за опадів та мінусової температури. Добре взаємодіє із шипованою гумою;
  • Морозостійкість матеріалу знижує ймовірність утворення на поверхні тріщин та сколів.

Особливості виконання робіт із укладання гусасфальту

Замовивши литий асфальт у Харкові, ви можете проводити ремонт або укладання доріг навіть за температури -10 °C. Тобто, його можна використовувати будь-якої пори року, що не відбивається на якості дороги.
Готова суміш доставляється в кохері, в якій забезпечується її постійне перемішування та підігрів для збереження пластичності матеріалу. Гусасфальт укладається у гарячому стані ручним чи механічним способом.
Застосування матеріалу не вимагає подальшого ущільнення ручними або самохідними котками. Планування поверхні здійснюється з використанням рейкових валиків. Дорожнє покриття є придатним для експлуатації після 8-10 годин.

Де і як купити гусасфальт у Харкові?

ДБК “МІСТ” пропонує до вашої уваги гусасфальт у Харкові та інших містах України та укладання матеріалу за німецькою технологією. Для замовлення литого асфальту можна залишити онлайн-заявку на сайті або зателефонувати за номером +38 (099) 639-55-20. Компанія гарантує високу якість та вигідні ціни.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дорожньо-будівельна компанія «Міст»
01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд.63

Телефон +38 (099) 639-55-20
E-mail: rcc.bridge@gmail.com

Часи роботи: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00