Купити гусасфальт (литий асфальт) в Києві

ТОВ ДБК "МІСТ"


Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

Купити гусасфальт (литой асфальт) в Києві
Литий асфальт – вдосконалений дорожньо-будівельний матеріал. Ще його називають гусасфальтом, асфальтобетоном або литою асфальтобетонною сумішшю. Даний будматеріал виготовляється із щебеню, піску, тугоплавкого бітуму та мінеральних порошків. Має широке поширення в європейських країнах, оскільки на відміну від звичайної щебенево-мастичної суміші, має більш надійні та міцні властивості. Компанія ДБК «МІСТ» пропонує придбати литий асфальт у Києві з улаштуванням.

Плюси застосування литої асфальтобетонної суміші

У багатьох країнах Європи та світу гусасфальт визнаний найкращим матеріалом для асфальтування дорожнього покриття завдяки своїй довговічності та підвищеній міцності. Він використовується для будівництва та ремонту мостів, доріг, тротуарів, аеродромів, тунелів, парковок.

Клієнти вибирають литий асфальт з наступних причин:
  • Щільна текстура, що робить цей будматеріал водонепроникним. В результаті він має довгий термін служби. Крім того, завдяки цій властивості металеві конструкції не так швидко іржавіють.
  • Високі показники густини. Тому асфальтове покриття може витримувати надмірні навантаження. Такий асфальт добре підійде для доріг із інтенсивним транспортним потоком. До того ж, через високу щільність гусасфальту, з метою економії, можна укладати тонким шаром.
  • Стійкість до низької температури. Литий асфальт не тріскається і не сколюється навіть під впливом сильних морозів.
  • Шорстка нерівна поверхня - колеса не ковзають під час дощів та ожеледиці. Чудово контактує із зимовою гумою.
  • Подібний тип асфальту можна використовувати будь-якої пори року. Навіть якщо при укладанні температура повітря знизиться до -15 ° C, якість дорожнього покриття не погіршиться.

Де замовити гусасфальт у Києві

У дорожньо-будівельній компанії “Міст” можна купити гусасфальт з доставкою по Києву та Україні, також можна замовити послуги з його улаштування. Ми гарантуємо якісне асфальтування з тривалим терміном експлуатації за розумною ціною. Залишити заявку на купівлю будматеріалу та послуг ви можете за номером телефону +38(099) 639-55-20. Також ви можете заповнити форму зворотнього зв'язку онлайн на нашому сайті.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дорожньо-будівельна компанія «Міст»
01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд.63

Телефон +38 (099) 639-55-20
E-mail: rcc.bridge@gmail.com

Часи роботи: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00