Купити гусасфальт (литий асфальт) в Одесі

ТОВ ДБК "МІСТ"


Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

Купити гусасфальт (литий асфальт) в Одесі
Гусасфальт (литий асфальт, лита асфальтобетонна суміш) – це сучасний будівельний матеріал, основним компонентом якого є пісок, щебінь дрібної фракції, полімер-бітумна в'яжуча речовина (тугоплавкий бітум) та мінеральні порошки. Застосовується при влаштуванні довговічного та зносостійкого асфальтного покриття. Порівняно зі звичайною щебенево-мастичною сумішшю міцніший і надійніший, тому цей матеріал широко поширений у Європі. Компанія ДБК “МIСТ” пропонує купити литий асфальт в Одесі, а також зробити роботи з його улаштування у всіх містах України.

Основні переваги гусасфальту

Сучасні дороги висувають підвищені вимоги до якості та довговічності покриття. Литі асфальтобетонні суміші добре зарекомендували себе в Європі під час будівництва автошляхів, мостових споруд, шляхопроводів. Вони мають масу переваг:

  • Водонепроникність. Забезпечується з допомогою зниженої пористості матеріалу. Тому литий асфальт стійкий до руйнівних властивостей води, внаслідок чого зростає термін його експлуатації. Крім того, не пропускаючи вологу, гусасфальт надійно захищає металеві елементи дорожньої споруди від корозії.
  • Стійкість до низьких температур. Литий асфальт здатний витримувати сильні морози, у ньому не утворюються тріщини, сколи, вибоїни.
  • Шорстка поверхня гарантує хороше зчеплення шин автомобіля з дорогою навіть при опадів та мінусових температурах. Добре контактує із шипованою зимовою гумою.
  • Висока щільність. Цей показник дозволяє витримувати постійні важкі навантаження. Підвищена щільність литого асфальту знижує вплив тяжкості, в той же час дає можливість укладати тонший шар асфальтобетонної суміші, отже економити на витраті матеріалу.

Замовивши гусасфальт в Одесі, ви зможете проводити ремонт або асфальтування доріг навіть за температури повітря мінус 10°C, тобто цілий рік, на якість дорожнього покриття це не впливає.

Як і де купити гусасфальт в Одесі

ДБК “МІСТ” займається продажем якісного литого асфальту та його улаштуванням за німецькою технологією в Одесі та інших містах України. Щоб купити гусасфальт в Одесі за вигідною ціною та замовити роботи з улаштування дорожнього покриття на шляхопроводах, мостах, естакадах та інших об'єктах, достатньо зв'язатися з менеджером компанії за телефоном +38 (099) 639-55-20 або залишити онлайн-заявку на сайті. Кваліфіковану консультацію, високу якість та доступні ціни вам гарантуємо!
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дорожньо-будівельна компанія «Міст»
01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд.63

Телефон +38 (099) 639-55-20
E-mail: rcc.bridge@gmail.com

Часи роботи: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00