Покриття гусасфальтом естакад, мостів, шляхопроводів

ТОВ ДБК "МІСТ"


Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

Покриття гусасфальтом естакад
Гусасфальт - водонепроникний та гнучкий матеріал, дорога з такого асфальту має більш тривалий термін експлуатації, ніж із щебенево-мастичної суміші. Укладання гусасфальту (його ще називають литим асфальтом) за німецькою технологією проводиться також на мостах, шляхопроводах та естакадах. Компанія ДБК "МІСТ" пропонує вашій увазі послугу з укладання гусасфальту на мостах, естакадах, а також ремонт дорожнього покриття цих об'єктів.

Переваги литого асфальту

Якщо порівнювати зі звичайною асфальтобетонною сумішшю, то гусасфальт набагато міцніший і надійніший. Серед переваг можна відзначити:
  • високу щільність;
  • не пропускає воду – він має знижену пористість;
  • морозостійкість.

Завдяки високій щільності суттєво знижується вплив важких навантажень на покриття мосту, естакади. Також цей фактор дозволяє зменшити товщину шару покриття. Водонепроникність зводить до мінімуму вплив опадів, а також захищає конструкцію моста від корозії, а морозостійкість запобігає появі щілин, сколів та вибоїн.
Варто сказати про шорстку поверхню покриття мосту, естакади з гусасфальту. Це надає якісніше зчеплення коліс транспортного засобу з дорогою. Відмінно взаємодіє із шипованою гумою.

Як відбувається укладання асфальту на мостах та естакадах

Роботи з укладання покриття з даного матеріалу можна проводити за максимально низької температури -10 °C. Температура гусасфальту підтримується на рівні +180 °C і вище. Щоб зберігати матеріал у необхідному стані, його на міст чи естакаду доставляють у спеціальній машині – кохері. Це самохідний, причіпний або самохідний термос-міксер, призначений для перевезення литих асфальтобетонних сумішей. Саме укладання проводиться укладачем литого асфальту, який працює разом із кохером. Суміш подається з термоса-міксера перед укладачем до ущільнюючого робочого органу, який здійснює вирівнювання та попереднє ущільнення.

Як замовити укладання гусасфальту на мостах та естакадах

ДБК “МІСТ” спеціалізується на укладанні асфальту та ремонті дорожнього покриття за німецькою технологією мостів, естакад, шляхопроводів та інших об'єктів. Замовити укладання гусасфальту ви можете, залишивши заявку на сайті – просто вкажіть телефон, і ми вам передзвонимо. Також з нами можна зв'язатися за номером +38 (099) 639-55-20, наші спеціалісти проконсультують та нададуть відповіді на запитання.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дорожньо-будівельна компанія «Міст»
01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд.63

Телефон +38 (099) 639-55-20
E-mail: rcc.bridge@gmail.com

Часи роботи: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00