Укладання асфальту в тунелях

ТОВ ДБК "МІСТ"


Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

Укладання асфальту в тунелях
Асфальт - найпопулярніший і максимально збалансований матеріал для покриття доріг та тротуарів, у тому числі у тунелях. При правильній технології укладання є стійким до впливу опадів, великих навантажень та має тривалий термін експлуатації. Компанія ДБК "МІСТ" пропонує вашій увазі улаштування гусасфальту в тунелях. Ми використовуємо водонепроникний литий асфальтобетон, що забезпечує відмінний гідрозахист дорожнього полотна.

Способи улаштування асфальту в тунелях

Є два види укладання асфальту, які застосовуються в тому числі і в тунелях:
  • Холодне асфальтування;
  • Гаряче асфальтування.

Перший спосіб застосовується тільки в теплу пору року, і він не вимагає висихання води. Основа асфальтної суміші – рідкі нафтові дорожні бітуми. Температура суміші – 5 °С. Застосовується переважно для ямкового ремонту.

Другий спосіб можна використовувати будь-якої пори року, у тому числі і взимку. За основу беруть суміш рідких та в'язких нафтових бітумів, температура якої під час укладання підтримується на рівні 120°С (за ГОСТом). Периметр попередньо висушують.

Як ми укладаємо асфальт

Робота проходить у такі етапи:
  1. Документація - розробка проекту та кошторису. У ній враховується розмір ділянки, обсяг та особливість робіт, наявність та розташування комунікацій, а також вказується попередня вартість.
  2. Підготовчі земляні роботи – знімається верхній шар ґрунту. Для цього найчастіше використовується спецтехніка - бульдозер, навантажувач. Потім за допомогою грейдера територію розрівнюють, утрамбовують та ущільнюють.
  3. Підготовка основи - створення "дорожньої подушки" або так званого дорожнього пирога з ґрунту, піску та щебеню, укріпленого емульсією. Він необхідний підвищення експлуатаційних параметрів дорожнього покриття.
  4. Укладання гусасфальту в тунелі – фінальна частина. За допомогою самохідного асфальтобетоноукладальника суміш наноситься рівномірно, без нерівностей.

Техніка

Ми застосовуємо таку техніку для укладання асфальту в тунелях:
  • гусеничні та колісні бульдозери – для зняття шару ґрунту, нанесення піщаного та щебеневого шару та підготовки основи до асфальтування;
  • навантажувач з бульдозерним відвалом – для підняття, укладання важких вантажів, прибирання території після завершення робіт;
  • Грейдер - для планування та профілювання площ, а також для пошарового вирівнювання ґрунту. Як і навантажувач, може бути задіяний у збиранні території;
  • Гусеничні та колісні асфальтобетоноукладальники – для укладання асфальтової суміші.

Як замовити укладання гусасфальту в тунелях

ДБК "МІСТ" робить укладання асфальту в тунелях у всіх містах України. Якщо вас цікавить цей вид робіт, ви можете залишити онлайн-заявку на сайті, і наш менеджер вам зателефонує.
Також з нами можна зв'язатися, замовити послуги та дізнатися ціни, зателефонувавши за номером +38 (099) 639-55-20 або написавши на email rcc.bridge@gmail.com. Високу якість дорожнього покриття та швидке виконання робіт гарантуємо.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дорожньо-будівельна компанія «Міст»
01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд.63

Телефон +38 (099) 639-55-20
E-mail: rcc.bridge@gmail.com

Часи роботи: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00