Купити гусасфальт (литий асфальт) у Дніпрі

ТОВ ДБК "МІСТ"


Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

гусасфальт (литий асфальт) у Дніпрі
Гусасфальт (також литий асфальт або лита асфальтобетонна суміш) – це будівельний матеріал нового покоління для будівництва та ремонту доріг. Основа - пісок, щебінь, мінеральні порошки та полімер-бітумна в'яжуча речовина (тугоплавкий бітум). Широко поширений у Європі, оскільки вважається міцнішим і надійнішим, ніж звичайна щебенево-мастична суміш. Тепер купити гусасфальт можна і в Дніпрі – наша компанія займається реалізацією литого асфальту та роботами з його укладання у всіх містах України.

Переваги гусасфальту

У Європі давно вже оцінили литі асфальтобетонні суміші і використовують у будівництві доріг, мостів, естакад, шляхопроводів переважно їх.

Почему именно гусасфальт?

  1. Знижена пористість. Це робить матеріал водостійким. Як результат, він має триваліший термін експлуатації. Крім того, не пропускаючи вологу, тим самим литий асфальт захищає металеві елементи (каркас моста, наприклад) від корозії;
  2. Висока щільність. Ця властивість дозволяє витримувати підвищене навантаження. Цей тип асфальту ідеально підходить для доріг з інтенсивним рухом. Гусасфальт завдяки щільності можна наносити відносно товстим шаром, що дозволяє економно витрачати матеріал;
  3. Стійкість до низьких температур. Навіть за сильного морозу на литому асфальті не утворюються тріщини, сколи;
  4. Шорстка поверхня - добре зчеплення коліс автомобіля з дорогою навіть під час опадів і мінусової температури. Добре взаємодіє із шипованою гумою.

Замовивши асфальт в Дніпрі, ви можете проводити ремонт або укладання доріг навіть при температурі -10 °C. Тобто, його можна використовувати будь-якої пори року, на якості дороги це не позначиться.

Де і як купити гусасфальт у Дніпрі?

ДБК “МІСТ” пропонує до вашої уваги литий асфальт та його улаштування за німецькою технологією у Дніпрі та інших містах України. Замовити роботи та сам матеріал можна, залишивши онлайн-заявку на цьому сайті, або зв'язавшись з нами за номером +38 (099) 639-55-20. Високу якість та вигідні ціни гарантуємо.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Дорожньо-будівельна компанія «Міст»
01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд.63

Телефон +38 (099) 639-55-20
E-mail: rcc.bridge@gmail.com

Часи роботи: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00